Görsel Hafıza'yı Destekle!

Görsel Hafıza Logo
Herkese merhaba! 

2019 yılında kurduğum Görsel Hafıza sitesinde elimden geldiğince içerik üretmeye gayret gösteriyorum. Hobi olarak yazmaya başladığım blog yazarlığını gün geçtikçe geliştirmek için çabalıyorum. Bunu yaparken beni en fazla motive eden şey sizden gelen mesajlar, yorumlar ve okunma sayısındaki artış. 

Yolu bir şekilde Görsel Hafıza'ya düşen ve zamanını yazılarımıza, öğrenmeye ayıran herkese sonsuz teşekkür ederim! 

Son zamanlarda gelen mesajları dikkate alarak, bu sayfayı yeniden düzenlemeye gerek duydum. Görsel Hafıza'nın yayınlarını takip eden, beğenen ve destekleyen bazı arkadaşlarımız alternatif destek kanallarının açılmasını önerdi. Bu nedenle bağış yolundaki Patreon tekelliğini yıkarak çeşitlendirmeye karar verdim.

Sitemizin okuru ve takipçisi olduğunuzu gösteren Görsel Hafıza üyelik sertifikasını Shopier'den satın alabilirsiniz. 100 adet olarak satılan bu sertifikalar isminize özel olmakla birlikte size özel üye numarası, qr kod ve özel içerik sayfasını da kapsamış olacaktır.


Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Daha fazla bilgi almak ve  işbirlikleri kurmak için iletişim bölümünden mesaj atmanız yeterli olacaktır.


Görsel Hafıza Muhtarı
Enes Ergel

3 yorum:

 1. Selam Muhtar ,

  Emeklerin için teşekkürler.


  YanıtlaSil
 2. Abi başarılar diliyorum, inşallah site büyür daha iyi yerlere gelir sevgilemle

  YanıtlaSil
 3. abi umarım iyi gidiyordur param olunca destek olcam bende

  YanıtlaSil